reklama

Szkoła w Andrychowie zostanie rozbudowana?

, Gospodarka, Wiadomości, 02.12.2022 13:41, red
Zaplanowano dobudowę dwóch dodatkowych kondygnacji.
Szkoła w Andrychowie zostanie rozbudowana?

Władze powiatu wadowickiego zdecydowały o przeznaczeniu 200 tys. zł na zlecenie opracowania ekspertyzy technicznej i dokumentacji projektowej przebudowy lub rozbudowy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, czyli popularnego "Kotarbina" w Andrychowie.

Szkoła w ostatnich latach, dzięki unijnym dotacjom, przechodzi sporą modernizację, a kierunki zawodowe w niej proponowane cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród absolwentów podstawówek.

Plan zakłada rozbudowę o dwie kondygnacje budynku tzw. przewiązki oraz wykonanie łącznika pomiędzy szkołą a warsztatami szkolnymi. W Starostwie Powiatowym w Wadowicach informują, że w wyniku wstępnych oględzin obiektu i jego dokumentów technicznych z udziałem przedstawicieli branży budowlanej stwierdzono możliwość wykonania takiej inwestycji.

Na razie wykonywane będą prace dokumentacyjne: ekspertyza techniczna i dokumentacja projektowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 03.12.2022 18:44

Szkoła Podstawowa nr 5 już się sypie. Pracuje tam Kubień temu nie zostanie wyremontowana. Chodzi o politykę a nie dobro dzieci więc mamnewsik niech nie oskarża tylko prawicę. Byli uczniowie 40-kilkuletni już się z tego śmieją.