reklama

Szaleństwo na rynku materiałów budowlanych

, Gospodarka, Wiadomości, 20.07.2021 16:40,
Wzrost cen, niestety, jest ogromny.
Szaleństwo na rynku materiałów budowlanych
We wtorek (20.07) odwiedziliśmy PERFECT skład w Gierałtowicach. Rozmawialiśmy z właścicielem Łukaszem Rybą o sytuacji na rynku materiałów budowlanych.

„W czerwcu 2021, w stosunku do czerwca ubiegłego roku, ceny wzrosły w 19 grupach (spośród 20) o średnio 7,1%. W przypadku płyt OSB ten wzrost wynosi ponad 40%, drewna o 80%, a stali nawet 100%.” - wylicza muratorplus.pl

Wzrost cen jest więc ogromny. Zapłacimy więcej niemal za każdy materiał budowlany, nie tylko na składzie ale i w sklepach.

Póki co jednak, są miejsca gdzie ceny utrzymują się, a materiały dowożone są sukcesywnie. Takim miejscem w naszym regionie, jest między innymi skład materiałów budowlanych PERFECT w przy ulicy Zatorskiej 62 Gierałtowicach.

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy