reklama

Świąteczne atrakcje na przystankach w Andrychowie? [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 09.12.2020 13:00, PG
Awarie na dopiero co zmodernizowanych przystankach.
Świąteczne atrakcje na przystankach w Andrychowie? [AKTUALIZACJA]

Jak wszyscy mieszkańcy wiedzą, w gminie Andrychów część przystanków przeszło generalną przebudowę.

Oprócz nowych wiat pojawiło się oświetlenie, nowe chodniki, profilowane krawężniki, żółte płyty z wypustkami a nawet zamontowano monitoring. W sumie zmodernizowanych jest około 60 przystanków w całej gminie. W niektórych miejscach jeszcze trwają prace a w tych zakończonych… już pojawiła się awaria.

Na przykład od dawna na przystanku przy ul. Dąbrowskiego oświetlenie działa jak oszalałe. Migające światła drażnią kierowców i pieszych. Podobnie jest na jednym z przystanków przy ul. Lenartowicza oraz na ul. 1 Maja.

AKTUALIZACJA 09.12.2020. Jak przekazała nam dyrektor biura burmistrza Agnieszka Gierszewska, reklamacja już została zgłoszona firmie, która wykonywała wiaty przystankowe - EL- Przem z Łabiszyna. Awaria ma zostać naprawiona do końca tego tygodnia.

Zobaczcie jak to działa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sowa, 09.12.2020 14:54

W końcu to "Miejsce utkane z atrakcji"

beskidmaly, 09.12.2020 14:40

Tak sie zastanawiam co by trzeba bylo zrobic abyscie byli zadowoleni. Zawsze macie inne zdanie . Nie zawsze da sie logicznie wytlumaczyc waszych opinii i komentarzy. Pozdrawiam.

Archanioł Michał, 08.12.2020 23:08

To jest błysk inteligencji wiadomej radnej ;). Dla ułatwienia - nie może biedaczka spać po nocach i to wyjawia światu ;)

sowa, 08.12.2020 21:09

To żadne atrakcje.To tak działa nowy monitoring gminny!!