reklama

Strefa fitness na basenie w Andrychowie do wynajęcia

, Gospodarka, Wiadomości, 14.02.2020 08:45, OGŁOSZENIE
Strefa fitness na basenie w Andrychowie do wynajęcia

W dniu 14 lutego 2020 r. Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie ogłosił przetarg na wynajem strefy fitness, będącej częścią Krytego Basenu w Andrychowie. Przedmiotem przetargu ustnego ograniczonego jest najem części lokalu użytkowego, składającego się z 8 pomieszczeń, w tym sali fitness (pow. 161,61 m2), recepcji, szatni oraz toalet, o łącznej powierzchni 246,08 m2. Lokal posiada osobne zewnętrzne wejście, wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Lokal przeznaczony jest na działalność usługową obejmującą prowadzenie zajęć fitness.

Przetarg odbędzie się w dniu 3 marca 2020 r. o godzinie 1000, w budynku Krytego Basenu w Andrychowie, ul. Włókniarzy 11, a stawka wywoławcza czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu wynosi 25,00 zł + 23% VAT. Lokal można oglądać po wcześniejszym osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu terminu z Miejskim Ośrodkiem Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie, ul. Włókniarzy 11, nr telefonu 504 204 309.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu dostępne są na stronie internetowej www.moskit.andrychow.eu, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy