reklama

Stara Droga do remontu! Jest wykonawca

, Gospodarka, Wiadomości, 19.03.2019 14:30, PG
Droga ma być gotowa pod koniec maja.
Stara Droga do remontu! Jest wykonawca

Mieszkańcy Bulowic w końcu doczekają się przebudowy drogi powiatowej nr 1817K ul. Stara Droga.

W drodze przetargu spośród sześciu firm, które złożyły swoje oferty, wybrano przedsiębiorstwo budowlane DROG-BUD Franciszek Fryc ze Spytkowic, które ma wykonać modernizację do końca maja tego roku.

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na tę przebudowę 1,5 mln zł a oferta wygranej firmy była najtańsza i wyniosła niecałe 1,4 mln zł.

Zakres robót związanych remontem i odwodnieniem obejmuje m.in. rozbiórkę jezdni, przebudowę i remont jezdni, poboczy czy budowę chodnika począwszy od przejazdu kolejowego.

Warto zaznaczyć, że droga miała być już gotowa w ubiegłym roku, ale z powodu kilku nieudanych przetargów nie udało się jej wykonać poprzedniemu zarządowi powiatu. Na sfinansowanie inwestycji po połowie składa się powiat oświęcimski i gmina Kęty.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ankaxxx, 21.05.2019 11:56

Teraz napiszcie i pokażcie zdjęcia jak ten chodnik wygląda o którym pisaliście...