Sprawdźcie, kto będzie odśnieżał drogi w gminie Andrychów

, Gospodarka, Wiadomości, 25.11.2018 16:20, PG
Oby zima w tym roku nie zaskoczyła drogowców.
Sprawdźcie, kto będzie odśnieżał drogi w gminie Andrychów

W urzędzie miejskim rozstrzygnięto przetarg na letnie i zimowe utrzymanie dróg gminnych, parkingów i chodników na terenie gminy Andrychów w roku 2019.

Zadanie to obejmuje odśnieżanie dróg, chodników oraz miejsc postojowych od 1 stycznia 2019 do końca grudnia 2019 za kwotę prawie 1,5 mln zł.

Co ciekawe przetarg został rozpisany tylko na rok, a nie jak wcześniej to było na okres trzy letni. Poniżej firmy, które go wygrały. Jak widać zatem bez zmian. To te same podmioty, które już wcześniej się zajmowały tym zadaniem. Również do końca tego roku mają dbać o drogi, po których poruszają się andrychowianie.

Z kolei o drogi powiatowe w gminie Andrychów przez następne trzy sezony ma dbać Zakład Gospodarki Komunalnej z Andrychowa za kwotę 1,2 mln zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 26.11.2018 05:50

Czyli Zagórnik dalej się będzie ślizgał...

Keson, 25.11.2018 16:59

Kubien