reklama

Sklepy wycofują tę wodę ze sprzedaży

, Gospodarka, Wiadomości, 22.09.2016 12:40, (red)
Ze sklepów trwa wycofywanie wody "Żywioł Żywiec Zdrój".
Sklepy wycofują tę wodę ze sprzedaży

 

W środę (21.09) wieczorem policja otrzymała zgłoszenie ze szpitala w Bolesławcu, że trafił tam mężczyzna z ciężkim poparzeniem przełyku. Mężczyzna spożył wcześniej wodę z dwóch butelek "Żywioł Żywiec Zdrój mocno gazowany". 

 

Policja zabezpieczyła partię wody oraz powiadomiła producenta i sanepid. Policja ostrzega, że zakupiona woda może być niezdatna do spożycia. W laboratorium prowadzone są badania zawartości butelki.

 

Chodzi o półlitrowe butelki wody źródlanej gazowanej z partii oznaczonych numerem S 08/ 08/08/08:49/3/1 oraz S 20/04/11:04/3/1. 

 

Jak się dowiadujemy, woda "Żywioł Żywiec Zdrój" [na zdjęciu] jest już wycofywana z niektórych sklepów w naszym regionie, m.in. w Andrychowie.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomacik, 23.09.2016 04:25

W Interurche stoi spokojnie na półkach