reklama

Skatepark w Kętach jak nowy

, Gospodarka, Wiadomości, 12.07.2021 15:10, DK
Obiekt przeszedł już drugi remont.
Skatepark w Kętach jak nowy
Od czerwca tego roku trwały prace remontowe skateparku mieszczącego się przy ul. Sobieskiego w Kętach. Na dzień dzisiejszy skatepark, a w zasadzie jego druga część, został wyremontowany. W 2018 roku wyremontowano pierwszą część.

Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodzieży, dlatego z czasem uległ licznym uszkodzeniom. Gmina tym razem skupiła się na konstrukcji ramp. Wymieniono także nawierzchnię. Poprzedni remont kosztował 50 tys. zł.

Skatepark istnieje od 2012 roku i jest bogato wyposażony. Konstrukcja jest drewniana, dlatego też woda robi swoje w naszym klimacie. Każdy kto ma meble ogrodowe wie jak jest, meble można schować a skateparku niestety nie. - Kluczowe jest bezpieczeństwo - jest to dla nas najważniejsze – mówi nam z-ca burmistrza Kęt Rafał Ficoń.

Na remont przeznaczono 100 000 zł netto. Kwota bierze się z tego iż remontowana część jest znacznie większa i została odnowiona kompleksowo.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy