reklama
reklama

Rusza nabór rachmistrzów spisowych. Ile można zarobić?

Gospodarka, Wiadomości, 06.02.2021 09:31, red
Oferty można składać tylko do 9 lutego.
Rusza nabór rachmistrzów spisowych. Ile można zarobić?
W tym roku w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca tego roku w Polsce przeprowadzony zostanie Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Takie spisy odbywają się co 10 lat, ostatni miał miejsce w 2011 roku.


W trakcie spisu zbierane takie dane jak płeć, wiek, adres zamieszkania, stan cywilny, status zatrudnienia i wykonywany zawód, wymiar czasu pracy, rodzaje pobieranych świadczeń socjalnych, poziom wykształcenia, stopień niepełnosprawności, okres zamieszkania w obecnym miejscu i wyjazdy zagraniczne, a także informacje dotyczące stanu i charakterystyki domu bądź mieszkania.

Każdy będzie musiał podać te informacje za pomocą specjalnego formularza internetowego lub rachmistrzowi spisowemu.

Urzędy Gmin ogłosiły właśnie nabór rachmistrzów, którzy przeprowadzą spis w gminach. W Andrychowie kandydaci mogą składać swoje oferty od 1 do 9 lutego 2021 roku.

Ile zarobi rachmistrz? Za każdy wywiad bezpośredni z osobą spisywaną będzie to 7 zł brutto a za przeprowadzony wywiad telefoniczny - 4 zł brutto.

Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki:
- mieć ukończone 18 lat
- cieszyć się nieposzlakowaną opinią
- posiadać co najmniej średnie wykształcenie
- posługiwać się językiem polskim w mowie i w piśmie
- nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Szczegóły na stronie BIP Andrychów


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy