reklama

Remont trasy Andrychów - Zator z poślizgiem

, Gospodarka, Wiadomości, 22.11.2019 11:05, red
Opóźnia się termin zakończenia remontu na drodze wojewódzkiej łączącej Andrychów z Zatorem.
Remont trasy Andrychów - Zator z poślizgiem

Remont kilku kilometrów drogi w Wieprzu i Zatorze trwa od 10 września. Inwestycje wykonuje na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich z Krakowa firma Strabag – ta sama, która znana jest m.in. z ponad rocznego opóźnienia zakończenia przebudowy drogi pomiędzy Kętami a Oświęcimiem.

Na drodze wojewódzkiej Andrychów – Zator nie jest inaczej. Też jest poślizg. Remont miał potrwać około miesiąca, w Wieprzu prace miały zakończyć się do końca października. Mamy końcówkę listopada, a prace ciągle trwają.

Na szczęście zbliżają się już ku końcowi. W Wieprzu nadal obowiązuje ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Od kilku dni drogowcy kładą jednak asfalt, więc wszystko wskazuje na to, że prace potrwają jeszcze kilka-kilkanaście dni.

Jak się dowiadujemy, opóźnienie spowodowane jest zwiększeniem zakresu robót - w stosunku do tego, co było pierwotnie planowane. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, w przyszłym tygodniu na odcinku w Wieprzu układana będzie nawierzchnia ścieralna. Wtedy też - przez kilka dni - na remontowanym odcinku kierowcy napotkają na duże utrudnienia w ruchu.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy