reklama

Remont Strefowej na horyzoncie?

Gospodarka, Wiadomości, 15.10.2020 09:45, PG
Szykuje się generalna przebudowa drogi. Ma być chodnik a nawet dwukierunkowa ścieżka rowerowa.
Remont Strefowej na horyzoncie?

Ulica Strefowa w Andrychowie prowadząca do działek rekreacyjnych oraz różnych przedsiębiorstw, np. Wosany to istny tor z przeszkodami.

Codziennie tą trasą do pracy w zakładach udaje się kilkaset osób. Kierowcy jeśli nie chcąc uszkodzić sobie samochodów starają się omijać wielkie dziury. Niestety i to jest coraz trudniejsze. Nie łatwo mają też piesi. Chwila nieuwagi i można się wywrócić.

W ciągu ostatnich dwóch lat gmina w odpowiedzi na apele mieszkańców, zasłaniała się brakiem funduszy na remont tej drogi. Czyżby nastąpił przełom? Burmistrz Andrychowa zwrócił się do starosty wadowickiego z wnioskiem o pozwolenie na rozbudowę ul. Strefowej na odcinku od potoku Bobrek do ul. Batorego.

Zaplanowano tam rozbudowę jezdni, budowę pobocza, chodnika a nawet dwukierunkowej ścieżki rowerowej i pasa zieleni pomiędzy chodnikiem a ścieżką rowerową. Ma być też wykonany przepust drogowy na potoku Bobrek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy