reklama

Radny obawia się, że mieszkańcy będą musieli płacić za postój na parkingu

, Gospodarka, Wiadomości, 05.11.2020 15:45, PG
Zmiana dzierżawcy parkingu przed pawilonem handlowym.
Radny obawia się, że mieszkańcy będą musieli płacić za postój na parkingu

Do urzędu w Andrychowie wpłynął wniosek jednego z przedsiębiorców, z prośbą o wydzierżawienie parkingu znajdującego się przed pawilonem handlowym przy ul. Włókniarzy. [na zdjęciu].

Póki co parking ten jest oddany w dzierżawę firmie Pearl Jewel Spółka z o. o., która sprzedała pawilon zlokalizowany przy ul. Włókniarzy innemu przedsiębiorcy, który teraz również wnioskuje o dzierżawę tego miejsca.

Czynsz za parking wynosi 482 zł miesięcznie plus VAT.

Podczas czwartkowej (05.22.) sesji Rady, radny Wiesław Mikołajek podniósł alarm, że chce aby w umowie dzierżawy znalazło się sformułowanie aby parking był dostępny dla wszystkich mieszkańców bez opłat. Kierownik Wydziału geodezji Barbara Krzyżak, zapewniła radnego że urząd na pewno o to zadba.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Skalpel, 06.11.2020 11:24

A już miałem nadzieję że zwołano nadzwyczajną sesje Rady Miejskiej w celu wsparcia działań walki z wirusem.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.11.2020 05:17

Jak ja bym był właścicielem tego budynku i wystąpiłbym o dzierżawę tego parkingu to chyba normalne, że chce mięć ten parking dla klientów własnego sklepu. Jak taki zapis znajdzie się w umowie dzierżawy to w dupie miałbym taką umowę.