reklama

Radny interweniuje, deweloper też nie widzi problemu

, Gospodarka, Wiadomości, 06.08.2021 13:55, DK
Ciąg dalszy sporu o parking.
Radny interweniuje, deweloper też nie widzi problemu

Radny Powiatu Wadowickiego Sebastian Mlak, po naszym artykule dotyczącym bardzo zaniedbanego parkingu przy ul. Batorego w Wadowicach (Nie tak powinno wygladać to osiedle) oraz po rozmowach z mieszkańcami zainterweniował w sprawie magistracie, ale urząd nie poczuwa się do odpowiedzialności (Parking w tragicznym stanie. Urzad umywa ręce)

Radny wysłał też pismo do dewelopera - TBS Małopolska.

Jaki jest finał sporu między mieszkańcami a deweloperem?

TBS Małopolska w odpowiedzi na pismo radnego stwierdziło, uwaga... „Zdjęcia w artykule (…) są tendencyjne i nie przedstawiają rzeczywistego stanu miejsc postojowych urządzonych i utrzymywanych przez TBS”

Cóż... Innego zdania są mieszkańcy osiedla. Wysyłali już pisma do dewelopera, interweniują w sprawie parkingu od lat. Jednak nic się nie zmienia.

Zdjęcia zrobione przez naszego reportera, nie oddają faktycznego stanu nieruchomości - to fakt.

Oddaje go sam przejazd samochodem po parkingu - są miejsca, gdzie w trakcie deszczowej pogody woda sięga do kostek. A pojazd zachowuje się jak na porządnym off-roadzie.

- Jestem zawiedziony odpowiedziami. Mieszkańcy będą nadal czekać na rozwiązanie tego problemu i to martwi, bo przecież komfort życia naszych mieszkańców powinien być priorytetem, nie tylko przed wyborami - komentuje radny Sebastian Mlak.
Parking w tragicznym stanie. Urząd umywa ręce

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy