reklama

Rachunki za prąd niższe o nawet 95% z firmą Twoja Energia

, Gospodarka, Wiadomości, 04.10.2020 12:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Rachunki za prąd niższe o nawet 95% z firmą Twoja Energia

Firma Twoja Energia wykonuje nowoczesne, bezawaryjne i trwałe instalacje fotowoltaiczne. Specjalnie dla nowych klientów zapewnia darmową wycenę oraz audyt. Od momentu współpracy gwarantuje fachowe doradztwo, profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, kompleksowe przyłącze do sieci energetycznej oraz pomaga w załatwieniu formalności związanych z otrzymaniem dofinansowania w wysokości 5000 zł z programu “Mój Prąd”. To ostatni moment na składanie wniosków na dotacje na rok 2020!

Firma oferuje również przeglądy istniejących instalacji fotowoltaicznych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zainteresowany już dzisiaj obniżeniem rachunków za prąd o nawet 95%?

Telefon 722 388 115

E-mail: [email protected]

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Bulowicach przy ulicy Krakowskiej 83.

https://walusiakroczyny.pl/twojaenergia/


Twoja Energia - fotowoltaika i pompy ciepła - Andrychów, Wadowice, Kęty, Bielsko

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii w regionie Andrychowa, Kęt, Wadowic i Bielska-Białej. To właśnie w tych miejscowościach często obserwuje się zwiększone wartości zanieczyszczenia powietrza. Inwestycja w nowoczesną metodę pozyskiwania energii oprócz własnych korzyści posiada również szereg zalet związanych z ochroną naszego środowiska.

Korzyści płynące ze stosowania fotowoltaiki na terenie Śląska i Małopolski

  • Obniżenie rachunków za prąd o nawet 95%

  • Niezależność energetyczna

  • Dofinansowanie z programu Mój Prąd w wysokości 5000 zł

  • Możliwość odliczenia kosztów instalacji z podatku PIT

Kilka niezależnych ekip montażowych realizuje kilka zleceń dziennie. Dzięki czemu czas oczekiwania na montaż paneli słonecznych znacząco się skraca. Zapraszamy do zapoznania się z usługami firmy Twoja Energia: Panele fotowoltaiczne Andrychów, Instalacje fotowoltaiczne Kęty, Panele słoneczne Wadowice i Fotowoltaika Bielsko.

W ofercie firmy znajduje się również montaż pomp ciepła.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy