Przychodnia Medican w Andrychowie apeluje do pacjentów

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 13.03.2020 10:20, red
Przychodnia apeluje o ograniczenie wizyt w placówce.
Przychodnia Medican w Andrychowie apeluje do pacjentów

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przychodnia MEDICAN przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie wystosowała komunikat do pacjentów:

"W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 prosimy Pacjentów poradni specjalistycznych N ZOZ "MEDICAN" sp. z o.o. ul. Krakowska 91 ( dawna przychodnia AZPB) o ograniczenie planowych wizyt u specjalistów w okresie najbliższych 2 tygodni (o ile sytuacja w kraju nie ulegnie zmianie). Szczególnie dotyczy to osób starszych, u których występują przewlekłe schorzenia nie wymagające natychmiastowej interwencji lekarza specjalisty.

Niewskazane jest, by osoby poruszające się z pomocą osób towarzyszących zgłaszały się do poradni w towarzystwie dzieci, dla których przerwa od zajęć szkolnych jest ogłoszona w innym celu. Pacjenci kontynuujący leczenie i wymagający przedłużenia zwolnienia lekarskiego oraz wypisania leków - w celu kontynuowania leczenia mogą skorzystać z tzw. teleporady tj. telefonicznie zgłosić ten fakt w rejestracjach poszczególnych poradni.

Od dnia 13 marca 2020r każdy Pacjent zgłaszający się do naszej Przychodni jest zobowiązany wypełnić ankietę stanowiącą wywiad do ewentualnego wyeliminowania rozpowszechniania się koronawirusa.

Informacje o dalszych działaniach będą podawane w miarę systematycznie.

Dodatkowych informacji udzielają rejestracje poszczególnych poradni, do których numery telefonów dostępne są na naszej stronie internetowej.

Telefon centrali: 33 870 42 30, 33 870 42 31"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 13.03.2020 17:18

Najgorzej od lat jest w przychodni na Starowiejskiej gdzie do jednego z lekarzy zawsze się czeka od jednej do trzech godzin pod drzwiami!!!!!!!!! Czy to jest normalne podejście do pacjenta???????????? Kazdy rozumie opóźnienie do 15minut, ale nie żeby osoba która jest zapisana na 10rano wchodziła do gabinetu 12.30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zenobiusz Kuśmider, 13.03.2020 12:57

Teraz się właśnie mści nonszalancja służby zdrowia w kwestii organizacji przyjęć pacjentów. Nigdy nie szanowali czasu pacjentów. Ludzie siedzieli godzinami na korytarzach i czekali na swoja kolej - jakby nie można tego zorganizować w cywilizowany sposób. To teraz nas wirus nauczy jak działać efektywnie. W przyspieszonym tempie.