reklama
reklama

Przy andrychowskiej „Czwórce” trwa długo wyczekiwana inwestycja

Gospodarka, Wiadomości, 18.06.2024 17:32, eł

We wrześniu placówka w końcu będzie miała windę.

Przy andrychowskiej „Czwórce” trwa długo wyczekiwana inwestycja

Rodzice niepełnosprawnych uczniów od dawna zabiegali o budowę windy w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie. Sprawa stała się szczególnie nabrzmiała dwa lata temu. Do tego stopnia, że zdesperowani rodzice przybyli na sesję Rady Miejskiej w Andrychowie z transparentami i swymi pociechami na wózkach inwalidzkich. Teraz w końcu doczekali się realizacji swoich postulatów.

Przetarg na dobudowę dźwigu osobowego do budynku SP nr 4 został rozstrzygnięty już w ubiegłym roku. Wygrało go Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe OTECH z Gorlic. Wykonawca ma za zadanie nie tylko wykonanie żelbetowego szybu windy, jej dostawę i montaż. Musi też wybudować kanalizację deszczową przy szkole. Na przeprowadzenie wszystkich prac ma czas do 29 września tego roku.
Foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 18.06.2024 17:54

Długo wyczekiwany przez rodziców, uczniów i nauczycieli jest parking przed szkołą podstawową nr 5 w Andrychowie i nowe ogrodzenie które liczy ponad czterdzieści lat!!!!!!!! Kobielusie pora chwycić się roboty a nie paradować u boku Beatki na piknikach i festynach!!! Coś ci się pomyliło w głowie co należy do obowiązków przewodniczącego rady miejskiej!!!!!!