reklama

Przerwy w dostawie prądu nawet do ośmiu godzin

Gospodarka, Wiadomości, 26.02.2023 22:28, eł

Zobaczcie, gdzie można się ich spodziewać.

Przerwy w dostawie prądu nawet do ośmiu godzin

Nie ma tygodnia, by spółka Tauron Dystrybucja nie prowadziła gdzieś prac modernizacyjnych, remontowych czy konserwacyjnych, które wymagają wyłączenia prądu na jakiś czas. Związane z tym przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą być krótkie, ale zdarza się też, że trwają wiele godzin.

Na taką ewentualność lepiej być przygotowanym. Jak co tydzień, podajemy zatem, gdzie w najbliższych dniach Tauron wyłączy prąd. Na przełomie lutego i marca takie miejsca będą zarówno w powiecie wadowickim, jak i suskim oraz oświęcimskim. Popatrzcie do poniższych tabel, czy do przerw w dostawie prądu nie dojdzie tam, gdzie mieszkacie lub pracujecie.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy