reklama

Przedświąteczna niedziela handlowa, ale z limitami w sklepach

, Gospodarka, Wiadomości, 27.03.2021 18:25, red
Jedna z niewielu niedziel handlowych w tym roku.
Przedświąteczna niedziela handlowa, ale z limitami w sklepach

W przedświąteczną niedzielę handlową 28 marca otwarte mogą być sklepy, markety, ale osoby które planują pojechać do którejś z wielkich galerii handlowych - np. w Bielsku-Białej - muszą zmienić plany. Większość sklepów w galeriach w najbliższą niedzielę pozostanie zamkniętych. W galeriach mogą działać tylko m.in. sklepy spożywcze, apteki i restauracje serwujące jedzenia na wynos.

Od soboty (27.03) przez co najmniej 2 najbliższe tygodnie zamknięte są także wszystkie wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane o pow. powyżej 2000 m2. Bez przeszkód mogą działać mniejsze, np. nowa Mrówka w Andrychowie, także w niedzielę handlową.

W pozostałych sklepach od soboty obowiązują dodatkowe obostrzenia co do liczby klientów.grafiki: KPRM

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

waldemar231, 27.03.2021 21:50

Czy w Smart dom ktoś w ogóle pracuje?