reklama

Prywatna droga łącząca ul. Sienkiewicza z obwodnicą zamknięta. Co teraz?

, Gospodarka, Wiadomości, 14.05.2020 08:00, PG
Wadowice w remoncie.
Prywatna droga łącząca ul. Sienkiewicza z obwodnicą zamknięta. Co teraz?

Obecnie w Wadowicach sporo się remontuje. Trwa przebudowa ul. Lwowskiej, ul. Sienkiewicza, mostu drogowego na Skawie czy ronda obok Wenecji.

Takie inwestycje to spore utrudnienia dla kierowców. Dodatkowo ostatnio prywatny właściciel zamknął popularny skrót łączący ul. Sienkiewicza z obwodnicą, obok stacji benzynowej, gdyż jest to droga przystosowana tylko do samochodów osobowych a nie tirów, które zaczęły tamtędy przemieszczać.

Okazuje się, że gmina ogłosiła przetarg na projekt budowy drogi łączącej ul. Sienkiewicza z dworcem PKS oraz dk52. To na pewno by ułatwiło kierowcom życie, ale czy droga powstanie przed końcem remontów? Mało prawdopodobne.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy