reklama

Prezes Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o podwyżkach i...

, Gospodarka, Wiadomości, 08.11.2021 16:30,
Jakich podwyżek można się spodziewać w najbliższym czasie?
Prezes Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o podwyżkach i...

W poniedziałek (8.11) odwiedziliśmy Bogumiłę Zacny-Sporysz, prezes Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i rozmawialiśmy o podwyżkach cen za ogrzewanie, a także o wiatach śmietnikowych, które podobno (jak przekazują nam mieszkańcy) są monitorowane.

Podwyżki za ogrzewanie nie ominęły mieszkańców budynków należących do ASM, są jednak nieznaczne biorąc pod uwagę sytuację na rynkach. Mieszkańcy zapłacą jedynie 10% więcej aniżeli w latach ubiegłych i jest to w zasadzie pierwsza od 3 lat podwyżka.

Kolejnym tematem rozmowy były wiaty śmietnikowe - mieszkańcy informują nas, że są inwigilowani w śmietnikach, a zamontowane tam kamery rejestrują mieszkańców, którzy nie segregują śmieci.

Zobaczcie nasz materiał


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 10.11.2021 13:25

@Archanioł Michał - Ty to masz jakiś specjalny układ z Szefem, wczoraj prosiłeś – dziś już masz ! W Andrychowie naprzeciw najnowszej inwestycji burmistrza Żaka pojawił się idealny symbol andrychowskiego żakoizmu, znak zawierający w sobie wszystkie jego cechy, swoisty łuk triumfalny dokonań obecnej ekipy. Widzialne przesłanie dla mieszkańców – pojawił się cyrk z wielkim łacińskim napisem Victoria !

Archanioł Michał, 09.11.2021 22:41

@Zakolog słyszałeś o przypadkach skazania przez sąd gospodarczy za działanie na szkodę przedsiębiorstwa prawda ? Wg mnie istnieje prawdopodobieństwo. No i co z takimi poczniesz na wykładzie? Wiemy dobrze, tak zakładam , jak ciężką dziedziną działania praktycznego jest resocjalizacja.

Zakolog, 09.11.2021 19:33

@FeelFree,@Archanioł Michał - Pełna zgoda, iż sprzedaż ciepła jest działaniem ubocznym w stosunku do działalności głównej, czyli płacenia rat dzierżawnych za urządzenia i nieruchomości wynajęte w celu sprzedaży ciepła. Ale zawsze można podnieść produktywność układu, poprzez zewnętrzny know-how.

Archanioł Michał, 09.11.2021 18:41

@FeelFree Kto powiedział, że oni chcą sprzedawać ciepło? @Zakolog najlepszy wykładowca-praktyk niczego nie nauczy JAK UCZEŃ NIE CHCE. W pierwszym rzędzie musiałoby dojść do głębokiej przemiany, o którą wzdycham do szefa każdego dnia, ma codziennie raport na biurku i nawet pomysł rozwiązania: by tak pokierował PRZYPADKIEM by ten uruchomił odpowiednie procesy przyczynowo-skutkowe. Wiem, zdaję sobie w pełni sprawę, zadanie niełatwe. A wracając do rzeczywistości. Słynne linie przesyłowe pokazują co w trawie piszczy.

FeelFree, 09.11.2021 13:35

@Zakolog - apel zasadny. Tyle, że te osoby musiałyby najpierw schować pychę do kieszeni i być gotowe nauczyć się czegoś od kogoś, a nie uważać, że są nieomylni i inni powinni uczyć się od nich i podziwiać ich decyzje niezależnie od ich finansowych następstw dla nas wszystkich. Czyli uznać własną omylność, niewiedzę itd. Żartujesz sobie? Poza tym kto Tobie powiedział, że oni chcą TANIO sprzedawać ciepło ???

Zakolog, 09.11.2021 10:02

Do pani Dyrektor biura burmistrza. Szanowna Pani bardzo proszę o dopilnowanie w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestnictwa w zajęciach wyrównawczych prowadzonych przez panią profesor Bogumiłę z Akademii Sprawności Mentalnych, studentów Mirków Dwóch i Tomusia Naszego, pod rygorem wstrzymania stypendium z fundacji „Andrychowskie Ciepło dla Wybranych”. Dla studentów dojeżdżających można zorganizować zajęcia na Zoom, a wolnego słuchacza Romusia pokierować zdalnie.