reklama

Prace idą pełną parą. Będzie uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego

, Gospodarka, Wiadomości, 06.01.2021 19:40, PG
Kiedy?
Prace idą pełną parą. Będzie uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego

Pełną parą idą, rozpoczęte na początku października zeszłego roku, prace przy budowie galerii handlowej w Andrychowie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest KARMAR S.A.

Powierzchnia galerii będzie wynosiła 24 tys. m2 a jej otwarcie zaplanowano na jesień 2021 roku. Galeria Andrychów zaoferuje 38 lokali handlowych oraz 680 miejsc parkingowych.

Ma być to największa w Andrychowie i regionie galeria z tak bogatą ofertą. Galeria Andrychów jest już niemal całkowicie skomercjalizowana, mając podpisane umowy najmu dla ponad 90% powierzchni. Wśród marek, których sklepy powstaną w andrychowskim Power Center są znane i popularne sieci takie jak Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort oraz atrakcyjne sklepy o charakterze lokalnym.

Choć budowa już trwa, to - jak się dowiadujemy - firma Acteeum przygotowuje uroczystość wmurowania kamienia węgielnego, która odbędzie się 21 stycznia na placu budowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy