reklama

Powstała mapa tras rowerowych

Gospodarka, Wiadomości, 19.09.2022 17:30, eł

Dotyczy to jednego miasta, w którym sieć ścieżek dla jednośladów dynamicznie się rozrasta.

Powstała mapa tras rowerowych

Jak już niejednokrotnie pisaliśmy, sieć tras rowerowych w Wadowicach rośnie z miesiąca na miesiąc, a nawet z tygodnia na tydzień. Cały czas powstają nowe odcinki, które zaczynają się łączyć w coraz większą i atrakcyjniejszą całość.

Niedługo miłośnicy jednośladów będą mogli przejechać całe miasto wzdłuż i wszerz, korzystając tylko i wyłącznie z przeznaczonych dla nich ścieżek. Teraz bardzo łatwo można się dowiedzieć, gdzie takie trasy istnieją, a także, gdzie budowane są kolejne ich fragmenty. Powstała bowiem dokładna mapa dróżek rowerowych w Wadowicach. Znalazły się na niej nie tylko ścieżki już oddane do użytku czy właśnie powstające, ale również te na etapie projektowania lub będące dopiero w planach.

Są one zaznaczone różnymi kolorami. Zielonym oznaczono istniejące, a żółtymi te, które aktualnie są w budowie. Pomarańczowe odcinki są w trakcie projektowania. Czerwone fragmenty mają powstać w bliżej nieokreślonej przyszłości. Niebieski pinezki, które widać na mapie, oznaczają różne elementy dodatkowej infrastruktury dla jednośladów. Wystarczy kliknąć jedną z nich, by dowiedzieć się, jaki obiekt nią zaznaczono. Niektóre z nich już istnieją, inne dopiero powstaną.

Mapa dostępna jest tutaj i będzie na bieżąco aktualizowana.

Foto: Facebook/Velo Małopolska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy