reklama

Podajemy, gdzie nie będzie prądu od 20 do 24 marca

Gospodarka, Wiadomości, 19.03.2023 22:21, eł

Tauron znów planuje sporo przerw w dostawie energii elektrycznej.

Podajemy, gdzie nie będzie prądu od 20 do 24 marca

W ciągu najbliższych kilku dni przerw w dostawie prądu najwięcej będzie w powiecie wadowickim. Nie jest to bynajmniej wyjątkowa sytuacja, bowiem jest tak niemal co tydzień. Tauron Dystrybucja zapowiada, że w niektórych miejscowościach wyłączy energię elektryczną na 7 czy nawet więcej godzin.

Będą to przerwy związane z pracami konserwacyjnymi, remontowymi lub modernizacyjnymi. Tauron Dystrybucja planuje je zawsze na pięć dni do przodu, a informacje o nich udostępnia do publicznej wiadomości między innymi w formie wywieszek na słupach i tablicach, umieszczonych w okolicy, gdzie dojdzie do wyłączenia prądu. Od 20 do 24 marca takich przerw będzie na naszym terenie sporo, jednak dojdzie do nich – wyjątkowo – tylko w wioskach. Szczegóły w tabelach pod tekstem.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy