reklama

Po burzy - nie ma wody [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 17.08.2022 16:00, red
Mieszkańcy są zaskoczeni i zdenerwowani.
Po burzy - nie ma wody [AKTUALIZACJA]

W czasie wtorkowej (16.08) burzy do poważnej awarii na sieci wodociągowej doszło w Zagórniku w rejonie ulicy Skornickiej.

- Od tej pory dziesiątki zgłoszeń do zakładu wodociągowego i nic to nie dało, bo w kranach nadal głucha cisza, która już rano nasiliła się jeszcze bardziej i przerodziła się w złość bo człowiek do pracy i obowiązków, a tu już niemal 16h bez wody w kranach i bez studni. Dziś rano poszły kolejne zgłoszenia - informowali nas w środę rano mieszkańcy Zagórnika.

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Andrychowie dowiedzieliśmy się, że awaria rzeczywiście pojawiła się w czasie burzy. Pękła rura. Awaria była bardzo poważna. Już w nocy nad jej usunięciem pracowała ekipa pogotowia wodociągowego.

W ZWiK zakładali początkowo, że najprawdopodobniej woda wróci w środę około południa. Usuwanie awarii trochę się przedłużyło, bo jak informowali nas mieszkańcy woda wróciła dopiero późnym popołudniem. Wcześniej mieszkańcom podstawiono beczkowóz...

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan 94, 17.08.2022 20:47

Ludzie teraz to tylko umieją narzekać i dzwonić z pretensjami. Woda wróciła! Chłopaki dobra robota!