reklama

Po Biedronce, teraz Netto wprowadza do sprzedaży testy na obecność przeciwciał Covid-19

, Gospodarka, Wiadomości, 31.03.2021 18:11, INFORMACJA PRASOWA
Testy 1 kwietnia dostępne będą we wszystkich sklepach sieci Netto.
Po Biedronce, teraz Netto wprowadza do sprzedaży testy na obecność przeciwciał Covid-19

Jak informuje firma Netto, testy będą dostępne przy kasach. W każdym opakowaniu znajdą się dwa testy w cenie 79,98 zł za opakowanie (39,99 zł za jeden test).

- Ze względu na spodziewane duże zainteresowanie wprowadzony zostanie limit sprzedaży do dwóch podwójnych opakowań (czterech testów) na osobę. Instrukcja wykonania testu znajduje się w każdym opakowaniu zbiorczym - informuje Netto w komunikacie.

Testy dostępne w Netto działają na zasadzie immunochromatografii. To pierwszy w Europie zestaw do szybkiego wykrywania przeciwciał COVID-19 IgM / IgG (złoto koloidalne) REF: LSBCoV-ST, który otrzymał zgodę na używanie w celach samokontroli (do użytku domowego). Test został dopuszczony do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej na podstawie certyfikacji CENB Certyfikat EC20 0090 2020 0323.

Sieć netto przypomina, że obecność przeciwciał Covid-19 nie zwalnia z obowiązku noszenia maseczek i stosowania się do obowiązujących obostrzeń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 31.03.2021 19:01

nie kupować , testy nie są akceptowane przez żaden urząd , wyrzucanie kasy w błoto