reklama
reklama

Pierwszy tydzień lipca z długą listą lokalizacji bez prądu

Gospodarka, Wiadomości, 30.06.2024 19:30, eł

Tauron Dystrybucja zapowiada dużo przerw w dostawie energii elektrycznej.

Pierwszy tydzień lipca z długą listą lokalizacji bez prądu

Nie ma prawie tygodnia, by spółka Tauron Dystrybucja nie prowadziła w naszym regionie prac wymagających wyłączenia na kilka godzin prądu. W najlepszym razie takie przerwy w dostawie energii elektrycznej trwają kilkadziesiąt minut.

Nie zawsze brak prądu oznacza awarię. Często do jego wyłączenia dochodzi na czas planowanych przez spółkę Tauron Dystrybucja prac modernizacyjnych lub konserwacyjnych, ewentualnie przyłączenia nowo wybudowanego odcinka sieci energetycznej. W takim przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej są z góry zapowiadane.

Tauron Dystyrybucja zamieszcza zawiadomienia na ten temat w okolicy, gdzie planuje wyłączyć prąd, a my w niedzielę wieczorem podajemy zbiorczą informację o przerwach, do których dojdzie w ciągu najbliższych pięciu dni. W pierwszym tygodniu lipca będzie ich bardzo dużo. Szczegóły w poniższych tabelach.
Foro: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy