reklama

Pierwsza ładowarka w Andrychowie jeszcze nie zaczęła działać, a już zdemolowana

Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2023 15:30, red
Sprawa została zgłoszona na policję.
Pierwsza ładowarka w Andrychowie jeszcze nie zaczęła działać, a już zdemolowana

Przed wakacjami na parkingu naprzeciwko basenu odkrytego w Andrychowie stanęła pierwsza w mieście ogólnodpostępna stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Postawiło ją Nadleśnictwo Andrychów, które w pobliżu ma swoją siedzibę.

Urządzenie ciągle jednak nie działa, ponieważ przedłużają się procedury związane z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i pozwoleń.

Tak czy inaczej, prawdopodobnie czas uruchomienia stacji jeszcze się opóźni, bowiem ładowarka została w tym tygodniu zniszczona. Nie wiadomo, kto tego dokonał.

Sprawa została zgłoszona na policję.


foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

***** ***, 09.11.2023 08:34

buli boli dupa bo sam jeździsz starym kiblem a o „zapalających się złomach „możesz tylko pomarzyć. Ten twój stary kibel szybciej się zapali od wszechobecnych wycieków oleju i paliwa niż elektryk. Taka tępa strzała jak ty nie ma pojęcia że spaliniaki częściej się zapalają niż elektryki a kocopoły powtarzane o elektrykach rozsiewa taki plebs jak ty.

buli, 08.11.2023 21:17

Wcale się nie dziwię... Ktoś wybrał idealne miejsce na ładowanie zapalających się złomów, m.i.n podczas ładowania... Takie gówno jak się zapali, za nim pójdzie cały las bo nikt go nie zgasi ! ! ! ! ! ! "brawo" dla tego kto wymyślił "idealne" miejsce do ładowania tych, t.z.w samochodów "ekologicznych" i za slogan " las energii" ! ! ! ! ! ! ! ! Należy się nobel za głupotę ! ! ! ! ! ! ! ! !