reklama

Perfekt Skład zaprasza na piknik budowlany

, Gospodarka, Wiadomości, 11.05.2022 09:18, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Wydarzenie odbędzie się 21 maja.
Perfekt Skład zaprasza na piknik budowlany

Już 21 maja (sobota od rana) w PERFEKT Składzie odbędzie się WIELKI PIKNIK / dni otwarte składu budowlanego w Gierałtowicach przy ulicy Zatorskiej. Zapraszamy serdecznie wszystkich tych, którzy na co dzień zajmują się branżą budowlaną (wykonawców), ale i każdego kto ma czas i ochotę w tym dniu zobaczyć, poznać wiele nowości i nowinek technicznych, które to zaprezentują dwie duże firmy. Będzie to firma STALCO, producent narzędzi oraz pozostałego asortymentu do domu i ogrodu, oraz firma BLACHOTRAPEZ , czyli potężny dzik w temacie pokryć dachowych itp.

Obie firmy w tym dniu przygotują prezentacje swoich produktów, oraz przekażą swoją wiedzę w konkretnych pokazach swojego asortymentu.

Będzie się sporo działo, Będzie coś na ząbek ,grill i wiele innych atrakcji. Zapraszamy serdecznie !!!

PAMIĘTAJCIE, 21 MAJA (SOBOTA) OD RANA W PERFEKT SKŁADZIE

Perfekt Skład Materiałów Budowlanych

Gierałtowice ul. Zatorska 62

Zapraszamy w godzinach: 06:00 - 18:00

tel: 882 033 822

[email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy