Pękający filar miejskiej biblioteki

, Gospodarka, Wiadomości, 23.03.2021 10:50, PG
A remont był niedawno...
Pękający filar miejskiej biblioteki

Przechodząc obok budynku biblioteki miejskiej w Andrychowie można zauważyć pękającą elewację, a dokładniej widoczne to jest na jednym z filarów. Informację na ten temat dostaliśmy od jednego z Czytelników oburzonego takim stanem rzeczy.

Przypomnijmy, że budynek miejskiej biblioteki przebudowano trzy lata temu za ponad milion złotych. Wykonano właśnie między innymi nową elewację.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 23.03.2021 11:25

Do zadań burmistrza należy w szczególności :gospodarowanie mieniem komunalnym, inwestycje i remonty, zatrudnianie i zwalnianie kierowników gminnych jednostek organizacyjnych. Na kogo tym razem wójt Żak zwali winę za swoje zaniedbanie i niedopilnowanie właściwej jakości remontu biblioteki za milion złotych? Na mróz? złej jakości materiały budowlane? spisek Chińczyków? niesolidnego wykonawcę, którego pozwie do Sądu? czy złośliwego czytelnika, który się czepia drobiazgów? Strach pomyśleć jak wydatkuje burmistrz nasze wspólne pieniądze na ciepłownię, autobusy, strefę ekonomiczną, o spalarni za 300 baniek nie mówiąc, chyba, że na tym wszystkim zna się lepiej niż na tynkowaniu. Jasne. A świstak siedzi i zawija w te sreberka.