reklama
reklama

Otwarcie Galerii Andrychów. Jakie sklepy będą w niej działać?

Gospodarka, Wiadomości, 19.11.2021 16:50, INFORMACJA PRASOWA
Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Galerii Andrychów – wspólnej inwestycji Acteeum Group i Equilis Europe. To największy park handlowy jaki zostanie oddany do użytku w tym roku w Polsce. Galeria otwarta zostanie w czwartek, 25 listopada.
Otwarcie Galerii Andrychów. Jakie sklepy będą w niej działać?

Galeria Andrychów powstała na 10-hektarowym terenie u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej. To druga, po Galerii Chełm, wspólna inwestycja zrealizowana w Polsce przez firmy Equilis i Acteeum. Jeszcze przed zakończeniem budowy, potencjał Galerii Andrychów został doceniony przez jury prestiżowego konkursu EuropaProperty CEE Retail Awards, w którym obiekt zdobył nagrodę w kategorii "Future Project".

- Galeria Andrychów powstała w czasie, w którym branża nieruchomości handlowych musiała stawić czoła wielu nowym wyzwaniom. W tym wymagającym okresie w jakość naszego projektu uwierzyło ponad 30 marek, które wkrótce będą na wyciągnięcie ręki dla 200 tys. mieszkańców miasta i regionu, w zasięgu półgodzinnej przejażdżki samochodem -– mówi Monika Woźniak-Zawioła, Head of Retail w Equilis Europe.

Uroczyste przecięcie wstęgi w Galerii Andrychów zaplanowano na 25 listopada (czwartek) z udziałem przedstawicieli lokalnych władz, inwestorów, generalnego wykonawcy, zarządcy oraz najemców obiektu. Sklepy otworzą swoje drzwi dla wszystkich klientów o godzinie 9:00

- Oddajemy Galerię Andrychów do użytku w całości wynajętą. W dniu otwarcia będzie działać większość lokali handlowych, a w kolejnych tygodniach otwarte zostaną pozostałe. Z pewnością będzie to doskonałe miejsce na przedświąteczne zakupy, z najbogatszą ofertą handlową w regionie – dodaje Tomasz Szewczyk, partner zarządzający Acteeum Group.

- Budowa tej wyjątkowej inwestycji przebiegała w trudnym okresie pandemii i towarzyszących turbulencji rynkowych. Było to możliwe dzięki współpracy wszystkich naszych partnerów, za co bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że Galeria Andrychów przyniesie satysfakcję zarówno inwestorom, jak i mieszkańcom regionu – mówi Joanna Makowiecka-Gatza, Prezes Zarządu KARMAR S.A. – firmy, która jest generalnym wykonawcą Galerii Andrychów.

Klienci, którzy odwiedzą Galerię Andrychów w pierwszych dniach działalności, będą mogli wziąć udział w konkursie – po okazaniu paragonu za zakupy będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

- Witamy się z Andrychowem także specjalnymi ofertami przygotowanymi przez poszczególne sklepy. Nasi najmłodsi klienci będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach, malowaniu buziek, posmakować waty cukrowej, a także spotkać wesołego Rysia Andrysia – maskotkę Galerii Andrychów. Wszystkich odwiedzających zapraszamy do skorzystania z wygodnego parkingu mówi Joanna Żurawik, która będzie zarządzać Galerią Andrychów z ramienia firmy zarządczej MVGM.

Andrychowski park handlowy na łącznej powierzchni blisko 24 tys. mkw. do wynajęcia mieści 31 sklepów.

Te sklepy zostaną otwarte 25 listopada:

- Smyk

- House

- Cropp

- Rossmann

- CCC

- Pepco

- Deichmann

- KIK

- salon jubilerski

- Vision Express

- Diverse

- 50 Style

- Sinsay

- 4F

- Dealz

- Interoptyk

- Tedi

- Media Expert

- KS SPORT

W grudniu otwarte zostaną:

- HEBE

- kantor

- Greenpoint

- Lidl

- Martes Sport

- Komfort

- Q&Q

- TXM

- Orange

- Jysk

- Leroy Merlin

- Empik.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 20.11.2021 09:08

Szanowna Pani Moniko! Pół godziny to się będzie wyjeżdżao z parkingu galerii. Potem tylko pół godziny do Kęt i godzina do Wadowic. W stronę Kocierza nie lepiej bo mikro obwodnica zawana skrótem lub jakimś szlakiem komunikacyjnym zapewni dodatkowe ATRAKCJE. Daje tej galerii max 5 lat i sie zwiną wyrzucając wszystkich tak jak z Pasażu.

Sprawiedliwosc, 20.11.2021 01:22

Szkoda, że Decathlonu nie będzie ????

Skalpel, 19.11.2021 23:57

Główną atrakcją otwarcia będzie bieg wójta wokół wirtualnego ronda na Krakowskiej.

bot, 19.11.2021 23:27

www.money.pl/gospodarka/wynagrodzenie-minimalne-wzrosnie-o-72-proc-polityczka-chwali-rzad-6683413109631968a.html%3famp=1

FeelFree, 19.11.2021 23:25

@Samochody Elektryczne Kraków / Małopolska - drogi lobbysto, z prostego powodu: nasz wójt Żak to od dzisiaj "EKO HERO" i w Andrychowie niedługo wszystkie samochody będą tankowane wodorem, lub indukcyjnie z naszego reaktora AEC... Więc takich starych technologii nie planujemy u nas wdrażać, szkoda kasy, omijamy ten etap rozwoju motoryzacji. A na razie mamy zaplanowane takie korki i takie ceny paliw, że i tak wszyscy się przesiadamy czasowo na rowery i napęd podeszwowy ;-)

bot, 19.11.2021 23:23

www.money.pl/gospodarka/olej-rzepakowy-drozeje-skad-taka-cena-6695531267983968a.html%3famp=1

bot, 19.11.2021 23:20

https://bip.malopolska.pl/umandrychow,m,229374,kontakt.html

tomekx, 19.11.2021 22:48

Oczywiście dziękujemy też kaczyńskiemu i jego wspólnikom za benzynę po 6,16 ,olej kujawski za 9,50 itp

tomekx, 19.11.2021 22:46

Brawo dla pis za wspieranie polskich przedsiębiorców buhaaaaa i pensje 2061 zł na ręke w zagranicznych sieciówkach

andryman321, 19.11.2021 18:35

Nie znalazłem nigdzie informacji o której będzie kropieniei ile warta jest 'co laska". Na taka okazja powinien przyjechać manager wyższego szczebla, może nawet sam Dziwisz?