Od poniedziałku ul. Włókniarzy zamknięta

, Gospodarka, Wiadomości, 08.03.2018 15:30, WB
Od poniedziałku ul. Włókniarzy zamknięta

Zimowe mrozy powoli ustępują, a ekipa budowlana ponownie zabiera się do pracy.

Jak informuje nas kierownik budowy z firmy DROG-BUD Damian Adamczyk, od poniedziałku (12.02.) od godz. 8:00 zostaje zamknięta ul. Włókniarzy - na odcinku od ul. Krakowskiej do „mini ronda” - z tym, że mieszkańcy będą mogli dojechać na os. Metalowców od strony "mini ronda".

UWAGA: dojazd do supermarketu Tesco będzie możliwy!

Przypomnijmy, że prace na tej ulicy rozpoczęły się już w tamtym roku. Inwestycja podzielona jest na kilka etapów, a wszystkie zaplanowane prace mają zostać zakończone już w czerwcu tego roku. Ich koszt to 3,8 mln zł. Roboty wykonuje firma„DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic.

Oprócz nowej nawierzchni jezdni, wybudowany zostanie także chodnik ze ścieżką rowerową.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor102, 08.03.2018 17:49

Urząd Bezpieczeństwa był przed Służbą ...lata temu ;-))) jeszcze zrozumiem że komentujący nie mają możliwości edycji komentarzy...ale że pismak skrobiący od lat artykuły nie może poprawić głupich literówek ???

szpp, 08.03.2018 15:48

elegancko, fajnie że urząd w końcu wyremontuje tą dziurawą drogę