reklama

Od dziś płatne parkowanie przed Kauflandem

Gospodarka, Wiadomości, 08.04.2022 07:00,
Tylko dwie pierwsze godziny postoju są bezpłatne.
Od dziś płatne parkowanie przed Kauflandem

W piątek (8.04) na wielkim parkingu przed Kauflandem i Biedronką w Andrychowie uruchomiono system poboru opłat za parkowanie.

Dla klientów marketu parkowanie jest darmowe przez 2 godziny, ale uwaga - mimo to każdy kierowca będzie musiał pobrać z parkometru bezpłatny bilet i pozostawić go za przednią szybą. Brak takiego biletu oznacza 50 zł kary!

Po 2 godzinach bezpłatnego parkowania, każda kolejna godzina to już 4 zł.

Na razie niewielu klientów sklepu pobiera w parkometrze bilecik. Pewnie niektórzy z nich się kiedyś zdziwią, kiedy za szybą zobaczą wezwanie do uiszczenia 50-złotowej kary.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 08.04.2022 10:28

No i po co to? Przecież tam stają ludzie idący na zakupy do Kauflandu i okolicznych sklepów pracy tym parkingu. Nikt tam nie parkuje i nie idzie niewiadomo gdzie z więc nie blokuje parkingu innym klientom. Ktoś pewno zrobił walą na tej akcji... Parkomat za 200 tysięcy może, co?

Wasaki3, 08.04.2022 09:10

Co 2 godziny pracownicy z okolicy przerwa na fajkę i spacerek po nowy bilecik, sprytne to rozwiązanie.

oshin22, 08.04.2022 08:41

Rozumiem, że po 2ch godzinach wystarczy wyjść i zabrać nowy bilet ? No ale żeby było całkiem uczciwie to wypadało by objechać chociaż to rondko w kółko... ;-) No i 24/7 - kto wpada takie bzdurne pomysły ? Rynek 15 ? ;-)))