reklama

Obwodnica już gotowa? Kiedy otwarcie

, Gospodarka, Wiadomości, 12.08.2022 17:00, DK
Na razie kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.
Obwodnica już gotowa? Kiedy otwarcie
Nowy odcinek kęckiej obwodnicy miał być gotowy do końca lipca. I w zasadzie wszystko jest już zrobione, ale ciągle trwają prace wykończeniowe. Jak dowiadujemy się w kęckim magistracie, opóźnienia są do tej pory nieduże, jednak kary umowne są nieubłagane i firma wykonująca inwestycję ma mieć je naliczone. Będzie płacić kilka tysięcy złotych kary dziennie.


Przy wiadukcie kolejowym zamontowano pompy, które zapobiegną zalewaniu przejazdu pod wiaduktem.

Obwodnica jest bardzo ważnym elementem kęckiej infrastruktury drogowej, ma rozładować korki w centrum, oraz na obrzeżach miasta. Budowa pochłonęła 11 mln zł.

Jak udało dowiedzieć, kierowcy muszą się jeszcze uzbroić cierpliwość. Obwodnica otwarta zostanie najprawdopodobniej dopiero za kilka tygodni. Wcześniej konieczne jest przeprowadzenie odbiorów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy