reklama
reklama

O inwestycjach, kryzysie energetycznym i śmieciach rozmawiamy z prezes andrychowskiej spółdzielni

Gospodarka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 17.07.2020 18:20, PG, DK
To właśnie Bogumiła Zacny - Sporysz uratowała dwie kotłownie spółdzielni przed przejęciem ich przez Elektrociepłownię Andrychów. Niedługo później ECA popadła w wielomilionowe długi i prawie odcięła kilka tysięcy mieszkańców miasta od dostaw ciepła.
O inwestycjach, kryzysie energetycznym i śmieciach rozmawiamy z prezes andrychowskiej spółdzielni

Dzisiaj naszym gościem jest prezes Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Bogumiła Zacny – Sporysz. ASM to największy zarządca nieruchomości w Andrychowie. Administruje 67 budynkami wielorodzinnymi, w których znajduje się 3,5 tys. mieszkań, a w których mieszka blisko 10 tys. osób.

Rozmawiamy o najważniejszych inwestycjach, jakie w tym roku wykonuje spółdzielnia, problemie segregacji śmieci, a także kryzysie energetycznym, który nadal trwa w tym mieście.

Zapraszamy.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

woj00, 20.07.2020 12:32

Współczuje mieszkańcom blokowisk. Prócz wszechobecnych ruterów, telefonów bezprzewodowych, komórek, lamp ma klatach schodowych z czujnikami ruchu, telewizorów z modułami wifi, będą ich teraz smażyć liczniki z modułami radiowymi.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 18.07.2020 01:24

Zawsze można utworzyć własną spółdzielnie i przenieść te 3 500 do tej nowej

kamieni.kupa, 17.07.2020 21:17

Ja również mam jak najlepsze zdanie o funkcjonowaniu Spółdzielni. Praktycznie nie ma roku, żeby nie były przeprowadzane różnego rodzaju inwestycje. Oczywiście, płacimy z tego tytułu w ramach czynszu tzw. składkę remontową, ale widać, że te pieniądze nie są wyrzucane w błoto. Wystarczy tylko zrobić sobie spacer po osiedlu, żeby się przekonać.

Zakolog, 17.07.2020 19:07

Nie znam pani Prezes ASM, ale wiem jak funkcjonuje Spółdzielnia, to jest szwajcarski zegarek, w którym pewnie występują jakieś zgrzyty w jego mechanizmie, ale godzinę zawsze pokazuje prawidłowo. To właśnie jest prawdziwy menadżer, za którego przemawiają jego osiągnięcia, a nie szczekanie tej bidy z Oświęcimia ! Dziękuję portalowi mamNewsa za tę rozmowę i możliwość poznania pani Prezes, to była prawdziwa uczta mentalna dla mnie.