reklama

Nowy nadajnik sieci komórkowej w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 13.10.2015 16:00, (red)
W Andrychowie postawiono nowy nadajnik jednej z sieci komórkowych.
Nowy nadajnik sieci komórkowej w Andrychowie

 

Wielki maszt stanął przy ul. Krakowskiej, na Górnicy w Andrychowie. We wtorek (13.10) prowadzone były prace montażowe. Jak się dowiadujemy, będzie to nadajnik sieci komórkowej Play. Zastąpi nadajnik tej sieci, który znajduje się na nieczynnej kotłowni przy ul. Starowiejskiej w Andrychowie. Kotłownia ma zostać wyburzona.

 

W sąsiedztwie od wielu lat stoi maszt sieci Plus.

 

W gminie Andrychów wciąż nie brakuje miejsc, w których telefony komórkowe nie działają. To utrudnienie dla mieszkańców, ale i turystów, którzy odwiedzają te okolice. Wszak dziś „komórka” to już nie luksus. Dla wielu osób to wręcz narzędzie pracy.

 

Zasięgu jakiejkolwiek sieci brakuje m.in. w Sułkowicach Bolęcinie, w Zagórniku, w Targanicach czy w Rzykach Praciakach. Poza zasięgiem jest co najmniej kilka tysięcy mieszkańców.

 

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kumaty, 21.10.2015 20:47

@xpek ty chyba dla orange pracujesz ! Mam w PLAY nr od 2 lat i nic się nie zawiesza , a jak zasięg słaby to ręcznie wybieram dowolną sieć i wszystko działa. Orange to największe g - ówno. Mam firmowy z tej sieci i w roamingu totalna porażka !

xpek, 14.10.2015 16:00

często się zawiesza i jest poza zasięgiem.kiedyś miałem tam numer ale już podziękowałem mnóstwo znajomych ma ten sam problem

kumaty, 14.10.2015 15:07

@xpek jaki to szajs jak PLAY działa na nadajnikach wszystkich sieci , do wyboru do koloru !

dr_house, 13.10.2015 21:47

@xpek niby pod jakim względem? W Orange jestem od bardzo dawna (od czasów gdy były jeszcze czarne karty firmowane starym logo idei), wiele razy zgłaszałem problemy techniczne i wiele rzeczy monitowałem pracując w Pionie Technicznej Obsługi Klienta w Bielsku na Cieszyńskiej. W Andrychowie jest taki problem, że obsługa w salonach niema pojęcia co mają w ofercie a jak człowiek przychodzi i mówi, że coś chce to najczęstszym stwierdzeniem jest " Nie da się". No nic Orange zawsze zostanie "Telekomuną"

xpek, 13.10.2015 18:52

play to szajs najlepiej działa orange