reklama

Nowy - stary targ już prawie gotowy

, Gospodarka, Wiadomości, 04.09.2019 09:45, red
Tak teraz wygląda.
Nowy - stary targ już prawie gotowy
W Kętach od kilku lat przy ulicy Sobieskiego obok stadionu znajduje się nowy plac targowy, ale władze miasta postanowiły ożywić także stary targ w centrum miasta. Jeszcze w latach 90. to był główny kęcki targ. Zainteresowanie po stronie kupujących i sprzedających było ogromne. W każdy poniedziałek, dzień targowy, cała ulica Wszystkich Świętych zastawiona była stoiskami.

Potem wraz z powstającymi kolejnymi sklepami i marketami w Kętach to wszystko podupadło, ale powoli moda na zakupy zdrowej żywności ze straganu wraca, więc jest i potencjał na rozwój kęckiego starego targu.

Prace przy przebudowie targu w centrum miasta rozpoczęły się w wakacje. Praktycznie wszystko jest już gotowe, wkrótce nowy-stary targ zostanie otwarty.

W ramach inwestycji dokonano rozbiórki stoisk targowych, cały teren wyłożono nową kostką, wykonano nowy parking. Powstało kilka nowych zadaszonych straganów, toaleta, nowe oświetlenie oraz monitoring. Wszystko to za prawie 1 mln zł.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 04.09.2019 10:13

W Andrychowie targ wygląda lepiej bo mamy wspaniałego włodarza !!!