Nowe połączenia w gminie Wieprz?

, Gospodarka, Wiadomości, 27.10.2020 15:00, PG
Miałyby obowiązywać już od 15 listopada tego roku.
Nowe połączenia w gminie Wieprz?

W środę (27.10.) radni z Wieprza będą głosować uchwałę w sprawie dodatkowych połączeń komunikacji publicznej.

Od 15 listopada mają ruszyć nowe linie z Wieprza do Nidku. Jedna z nich jest przedłużaniem już istniejącej linii:

- Nr 3: Wieprz Granica Andrychowa - Nidek Czerwianki - Wieprz Granica Andrychowa,

- Nr 4: Wieprz Granica Andrychowa - Nidek Skrzyżowanie - Wieprz Mleczarnia - Wieprz Granica.

Przewozy te ma realizować jedna z lokalnych firm..

Sprawa jednak nie jest jeszcze przesądzona, ponieważ gmina czeka na decyzję wojewody w sprawie dofinansowania tych połączeń. Jeśli decyzja będzie negatywna, urząd gminy będzie musiał znaleźć inne finansowanie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jacek., 27.10.2020 20:28

W Nidku w szkole podobno już jest wirus w większej ilości. W Wieprzu w SP2 też podobno już jest. Szkoły dalej otwarte i jutro nadal będzie trwała transmisja wirusa. Ciekawe kto odpowiada za zdrowie dzieci, nauczycieli i ich rodzin. Jak mniemam dyrektor szkoły bierze za ewentualne zakażenia odpowiedzialność. Tłumaczenia że były wytyczne z góry chyba nie pomogą bo tak samo tłumaczyli się gestapowcy, ubecy i inne kanalie które wcześniej czy póżniej osądzono. Jako rodzic nie mam prawa wyboru i decydowania o swoim zdrowiu bo muszę posyłać dziecko do szkoły gdzie jest wirus. Sanepid , rząd i inne instytucje działają poniżej krytyki. Konstytucyjnie mam zapewniony dostęp do służby zdrowia, jak to wygląda w praktyce wiadomo. Nie chcę zamykania siłowni , sklepów kościołów. Tam każdy ma wolną wolę i wybór i decyduje czy tam iść . Natomiast do szkoły gdzie panuje wirus to już nie mam wyboru i muszę posłać dziecko.

Skalpel, 27.10.2020 18:16

@Jacek. Podejrzewasz że uczniowie wożą piwo? Główną marką Corona jest Corona Extra, o zawartości alkoholu 4.5% (jasny lager). Jest to marka najlepiej sprzedająca się w Meksyku i jedna z pięciu na świecie.

Jacek., 27.10.2020 16:09

Super , powiozą Coronę ze szkoły w Nidku do szkoły w Wieprzu.