reklama

Nowe osiedle, nowe problemy. Nic nie da się zrobić?

, Gospodarka, Wiadomości, 11.07.2019 12:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Trwa budowa kolejnego bloku na osiedlu Słonecznym w Andrychowie, ale mieszkańcy dotychczas wybudowanych budynków zaczynają się skarżyć na zarządcę.
Nowe osiedle, nowe problemy. Nic nie da się zrobić?
Nowe, ogrodzone osiedle znajduje się przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Wszystko miało być pięknie, ale ostatnio mieszkańcy coraz częściej skarżą się na inwestora, który np. nie potrafi uporządkować sytuacji ze śmieciami. Wygląda to tak jak na zdjęciu...

- Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa potrafiła wybudować piękne altany, a u nas tak to wygląda... Śmieci walają się pod kontenerami. Od kilku miesięcy rozmawiamy z inwestorem w sprawie budowy wiaty śmietnikowej, ale bez efektów - mówi nam jeden z mieszkańców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 12.07.2019 19:33

[email protected] to co będą paniusie robic jak mezusie będą jeszcze im klatke myc??? Tylko dupy dawac???

jolka, 12.07.2019 15:39

",,**,," - a czy "paniusie"mają monopol na mycie klatek schodowych? niech panowie, którzy tam mieszkają też się wysilą, w końcu nie fruwają nad schodami, tylko też po nich chodzą.....

",,**,,", 11.07.2019 19:20

Miały byc mieszkania bezczynszowe a teraz sie okazuje ze trzeba placic trzy razy wiecej niz w blokach spółdzielczych. Bo paniusiom nie chce sie umyc klatki schodowej raz na miesiac i przychodzi firma zewnętrzna populta schody i płacą tysiace na rok za usługę, a nawiasem mowiac co za baran puscil po blokach spoldzielczych ankiete czy firma zewnetrzna ma myc schody. Nigdy barany urzedasy!!!!!!!!!!!! Nigdy zadnej zewnetrznej firmy!!!!!! Nikt nikogo nie zmusi do placenia za mycie schodow!!!!!! ASM ma .uja do gadania w tej sprawie!!!!!!!

",,**,,", 11.07.2019 19:20

Miały byc mieszkania bezczynszowe a teraz sie okazuje ze trzeba placic trzy razy wiecej niz w blokach spółdzielczych. Bo paniusiom nie chce sie umyc klatki schodowej raz na miesiac i przychodzi firma zewnętrzna populta schody i płacą tysiace na rok za usługę, a nawiasem mowiac co za baran puscil po blokach spoldzielczych ankiete czy firma zewnetrzna ma myc schody. Nigdy barany urzedasy!!!!!!!!!!!! Nigdy zadnej zewnetrznej firmy!!!!!! Nikt nikogo nie zmusi do pkacenia za mycie schodow!!!!!!

",,**,,", 11.07.2019 19:15

I najwazniejsze pytanie kto płaci za oswietlenie wokół bloków na osiedlu slonecznym???? To teren prywatny!!!!!!

",,**,,", 11.07.2019 19:13

Dokladnie [email protected] bardzo dobry komentarz!!!!!!!!! Dlaczego mieszkancy osiedla w osiedlu chodza srać z pieskami poza swoj teren zamieszkania????? Wybudowali ciasnote, blok parking,parking smietnik. Zero wolnego terenu a ludzie idioci kupuja tam mieszkania po 4500zl za metr kwadratowy,a bloki budowane jak najtanszym kosztem. Ogrzewanie ceny kosmiczne, a naiwniacy juz rezerwuja w czwartym bloku mieszkania po 5tys za metr kwadratowy.

cath, 11.07.2019 14:55

Ale mieszkania macie nowoczesniejsze

fasolio, 11.07.2019 14:19

powiem tak, mieszkańcy osiedla zamkniętego u siebie chcą mieć raj... tylko że z psami srać po osiedlu chodzą, a nie na swój trawnik, swoje dzieci na osiedlowe place zabaw wypuszczają, a swojego nie łaska postawić, ale i tak najgorsze to sranie psami w koło płotu z naszej strony...!?

oshin22, 11.07.2019 12:39

Rozwiązanie jest bardzo proste jeśli to Wspólnota Mieszkaniowa. Ustawa o Własności Lokali daje prawo zmienić Zarządcę - wystarczy odpowiednia Uchwała mieszkańców. Ponadto można wybrać z pośród mieszkańców Zarząd, który będzie reprezentował wspólnotę w kontaktach z firmą zarządzającą ... Nikt nie zadba o Wasze interesy lepiej niż Wy (właściciele) sami. Jeśli to Wspólnota Mieszkaniowa to wszystko w rękach właścicieli !