reklama

Nowe oblicze andrychowskiego dworca autobusowego [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2020 09:50, PG
Będzie to teraz miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych.
Nowe oblicze andrychowskiego dworca autobusowego [FOTO]

Trwa modernizacja andrychowskiego dworca w ramach gminnego zadania pn.: „Przebudowa przystanków autobusowych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych w Gminie Andrychów”.

Będzie to teraz miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych m.in. dzięki profilowanym krawężnikom, żółtym płytom z wypustkami, pasom prowadzący czy specjalnym krawężnikom. Te wszystkie zabiegi pomogą osobom poruszających się na wózku i niedowidzącym.

Prace te wykonuje Zakład Gospodarki Komunalnej z Andrychowa za 1,2 mln zł. W całej gminie Andrychów, w ramach unijnego projektu, postawionych zostanie 61 nowych przystanków.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 17.09.2020 21:53

Pani Anno Ke czy pani wie ze na dworcu zatrzymuja sie nie tylko busy Janiso lecz autobysy pospieszne i nasza miejska komunikacja rowniez.Wiec takie idiotyczne wywody sa nie potrzene.