reklama

Nowe mury pną się do góry [FOTO]

, Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2019 08:50, PG/WB
Zobaczcie najnowsze zdjęcia z placu budowy remizy w Inwałdzie.
Nowe mury pną się do góry [FOTO]

Trwa rozbudowa remizy OSP w Inwałdzie. Jest to zadanie wykonywane w ramach dużego projektu zwanego „Rewitalizacją centrum wsi Inwałd”.

Modernizację budynku OSP wykonuje firma Daniela Kaczmarza z Kęt – DTM za kwotę ponad 1,8 mln zł. Remiza ma być gotowa do końca tego roku.

Zakres robót obejmuje m.in. izolacje fundamentów, wykonanie ścian, rozbiórkę i wykonanie nowego dachu, ocieplenia a także remont istniejącego budynku. Pierwszy etap inwestycji dotyczył wykonania fundamentów oraz przebudowy przyłączy gazu i kanalizacji.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z placu budowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 02.08.2019 19:17

[email protected] ale robisz durnia z siebie. Juz 3miesiace na Lenartowicza ponad 20lamp nie swieci, czemu tak bardzo zmniejszono szerokosc jezdni przed szkołą podstawową nr 5??? Kiedy remont kapitalny wraz z ogrodzeniem przy wspomnianej drodze???? Zak juz kandydywal w poprzedniej kadencji i uja sie dostal.

",,**,,", 02.08.2019 19:16

[email protected] ale robisz durnia z siebie. Juz 3miesiace na Lenartowicza ponad 20lamp nie swieci, czemu tak bardzo zmniejszono szerokosc jezdni przed szkołą podstawową nr 5??? Kiedy remont kapitalny wraz z ogrodzeniem przy wspomnianej drodze????

abcabc, 02.08.2019 18:33

brawo dla burmistrza za kolejną inwestycję.niech pan tylko na kandyduje na posła bo gmina poniosłaby wielką stratę