reklama

Nowa taryfa dla Wieprza, wkrótce dla Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 06.07.2022 10:55,
Będzie podwyżka?
Nowa taryfa dla Wieprza, wkrótce dla Andrychowa

Rządowa instytucja - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej "Wody Polskie" zatwierdził nowe taryfy za odprowadzanie ścieków w gminie Wieprz. Wnioskowała o to nowa instytucja - Gminny Zakład Wodociągów o Kanalizacji w Wieprzu.

Dobra informacja jest taka, że nowe stawki za odprowadzanie ścieków są tylko o 1 gr wyższe od dotychczas obowiązujących w gminie Wieprz, choć tanio nie jest - to aż 14,6 zł brutto za każdy 1 m3 ścieków (13,52 zł netto + 8% Vat). O kilka - kilkadziesiąt gr w górę pójdzie opłata abonamentowa (zależy od grupy odbiorców).


Na nową taryfę za wodę i ścieki czeka ciągle Andrychów. Jest ona rozpatrywana przez RZGW, taryfa nie została jeszcze zatwierdzona. Wiadomo tylko tyle, że planowane są podwyżki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy