reklama

Nowa droga pod wodą

, Gospodarka, Wiadomości, 20.06.2022 20:33, DK
Budowa obwodnicy jeszcze nie jest zakończona, ale ta sytuacja musi niepokoić.
Nowa droga pod wodą

W poniedziałek (20.06) po popołudniowych intensywnych opadach deszczu pod nowym wiaduktem na nowej drodze w Kętach utworzyło się potężne rozlewisko. Woda nie miała gdzie spływać, więc doszło do sytuacji, jak na zdjęciu.

Nowy odcinek obwodnicy kosztuje ponad 11 mln zł brutto.

- Obwodnica będzie gotowa zgodnie z planem, a nawet ciut wcześniej czyli już w lipcu - mówił nam w marcu br. burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budowniczy, 21.06.2022 08:45

Z tego co wiem zabudowana tam jest pompownia wód deszczowych która prawdopodobnie jest jeszcze wyłączona ponieważ droga nie jest eksploatowana. Jak widać Kęty potrafiły przewidzieć możliwe sytuacje. Andrychów natomiast myśli tylko w co by zainwestować nie robiąc żadnego biznesplanu lub choćby analizując ryzyko . Dlatego w Andrychowie żadne inwestycje nie zostały zakończone w terminie bez dokładanie funduszy.

Watta, 20.06.2022 22:27

I tak podziwiam Kety za rozwiniętą infrastrukture bo Andrychów jest 20 lat do tyłu z porównaniem do Ket i Wadowic, nie dorobił się jeszcze jednej obwodnicy mimo że jest tam całkiem dużo zakładów i sklepów a krakowska wraz z lokalami jest mordowana. A co do wody z pod wiaduktu możliwe że uciekła za chwilę kto nie wie jak długo woda się utrzymała to niech nie ocenia przy takich nawałnicach.

z Kęt, 20.06.2022 22:21

Czyżby osoby które zaakceptowały trasę tej obwodnicy nie były z Kęt, przecież mieszkańcy dobrze wiedzą , że wyższy poziom Soły czy większy opad deszczu zawsze pod torami powodował takie zjawisko. Czego przykładem jest przejazd na przeciwko Hejnału.