reklama

Netto przejmuje sklepy Tesco. Jest zgoda

, Gospodarka, Wiadomości, 16.03.2021 13:55, INFORMACJA PRASOWA
301 sklepów zmieni szyld.
Netto przejmuje sklepy Tesco. Jest zgoda
12 marca 2021 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził ostateczną i bezwarunkową zgodę na sfinalizowanie transakcji zakupu polskiej części biznesu Tesco przez Netto Polska. Netto może zatem przejąć 301 sklepów i dwa centra dystrybucyjne objęte umową.


– Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na zatwierdzenie transakcji i rozpoczęcie tego historycznego w swej skali procesu transformacji przejętych sklepów w nowe,
nowoczesne sklepy Netto 3.0, a także wdrożenia nowych kolegów z Tesco do ich obsługi – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – To zadanie chcemy zrealizować w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Teraz zaczyna się dla nas prawdziwa praca – dodaje Janusz Stroka.

W naszym regionie sklepy Tesco znajdują się w Andrychowie, Kętach, Wadowicach i Suchej Beskidzkiej.

W Andrychowie będą więc dwa markety Netto, bo jeden już od kilku lat działa przy ulicy Starowiejskiej.

W 2018 Netto wprowadziło zupełnie nową koncepcję sklepu, tzw. Netto 3.0, której celem była poprawa doświadczeń zakupowych klientów i sprawienie, aby zakupy w Netto były szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Klienci z entuzjazmem przyjęli ten koncept i nowy format został wdrożony już w ponad 160 sklepach Netto w Polsce. Wszystkie sklepy Tesco, które przejdą transformację, będą funkcjonowały zgodnie z konceptem Netto 3.0.

Najważniejszym elementem nowego formatu jest udoskonalony, nowoczesny i estetyczny układ sklepu. Strefa ze świeżymi produktami, w szczególności dział warzyw i owoców, a także działy mięsny i dań gotowych zostały znacząco zmienione tak, aby zapewnić klientom większy wybór i lepszą ekspozycję produktów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 16.03.2021 16:46

???