reklama

Netto otwiera kolejny nowy sklep

, Gospodarka, Wiadomości, 21.07.2021 14:49,
Są już dwa w Andrychowie, teraz dwa markety Netto będą również w Wadowicach.
Netto otwiera kolejny nowy sklep
Kolejny sklep Netto w Wadowicach otworzy się już w czwartek, 22 lipca. Nowa placówka funkcjonująca w formacie 3.0 powstała w miejscu dawnego sklepu Tesco przy placu Obrońców Westerplatte 7. Otwarciu towarzyszyć będą liczne promocje i atrakcje.

– Zapraszamy wszystkich na otwarcie nowego sklepu Netto w Wadowicach przy ul. Westerplatte 7 już w najbliższy czwartek o godzinie 8. Wtedy też przecięta zostanie symboliczna wstęga, a drzwi sklepu otworzą się dla klientów. Liczymy na duże zainteresowanie, bo promocje są naprawdę wyjątkowe, warto z nich skorzystać. Będą one obowiązywały nie tylko w dniu otwarcia, ale również w piątek i sobotę 23 i 24 lipca – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager w Netto. – Do tego na sobotę zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje. Będzie koło fortuny z nagrodami i atrakcje dla najmłodszych.

Nowo otwierana placówka Netto będzie drugim sklepem tej sieci w Wadowicach. Jego powierzchnia wynosi ponad 650 m². Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy