reklama

Naprawa po kęcku. Chodnik po poprawkach całkiem się rozsypał

, Gospodarka, Wiadomości, 19.12.2021 13:25, eł

Chyba gorzej się tego nie dało zrobić...

Naprawa po kęcku. Chodnik po poprawkach całkiem się rozsypał

W listopadzie na osiedlu Tadeusza Kościuszki w Kętach prowadzono roboty ziemne, w czasie których rozebrano chodnik znajdujący się między blokami nr 1 i 3. Po zakończeniu prac, wykonująca je firma odbudowała trotuar, ale zrobiła to w sposób, który zbulwersował mieszkańców.

Robotnicy położyli z powrotem betonowe płytki, przy czym zrobili to bardzo niedbale i nierówno. Wkrótce po odbudowie chodnika część z nich zaczęła się zapadać. W dodatku niektóre zostały w czasie prac uszkodzone, czym najwyraźniej nikt się nie przejął. Pracownicy wykorzystali ponownie nawet te solidnie poobijane.

- Z zarządu mieszkaniami dowiedziałam się, że po długich bojach firma wykonująca przekopy zgodziła się poprawić te fuszerki. Ale efekt tych poprawek jest taki, że chodnik wygląda gorzej niż przed nimi – mówi pani Małgorzata z Kęt. Rzeczywiście - płytki, które wcześniej były tylko trochę uszkodzone, teraz całkowicie popękały...

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Przedsiębiorstwem Komunalnym Komax w Kętach. Jak się okazuje, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia mieszkańcy powinni doczekać się równego chodnika bez dziur i pęknięć. - Problem został zgłoszony do firmy wykonującej roboty ziemne. Zdeklarowała się ona wymienić popękane płytki chodnikowe do 24 grudnia – poinformował nas Marcin Blok, członek zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego Komax.

Tak było przed "poprawkami":


A tak jest po nich:


Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy