Na sylwestra 2020 pojedziemy nową zakopianką

, Gospodarka, Wiadomości, 10.10.2017 08:30, (red)
Zapowiedział to minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk na budowie w Naprawie.
Na sylwestra 2020 pojedziemy nową zakopianką

 

Od kilkunastu miesięcy trwają prace na kilku odcinkach „zakopianki”, czyli drogi pod Tatry. Powstaje m.in. najdłuższy w Polsce tunel drogowy. To oczekiwana od wielu lat inwestycja, która ma upłynnić ruch w newralgicznym miejscu trasy Kraków-Zakopane.

W sezonie turystycznym tworzą się tam gigantyczne korki.

W poniedziałek (9.10) inwestycję w Naprawie wizytowała premier Beata Szydło i minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.  Oficjalnie zainaugurowali drugie etap tej wielkiej inwestycji.

Premier Beata Szydło podziękowała ministrowi Andrzejowi Adamczykowi i jego zespołowi za konsekwentne realizowanie inwestycji. - Cieszę się, że inwestycja drążenia tunelu S7 jest realizowana bez przeszkód – mówiła szefowa rządu. Dodała przy tym, że zakopianka jest znaną wszystkim Polakom, symboliczną drogą i wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy mogli się cieszyć dobrym dojazdem do Zakopanego.


A minister zapowiedział, że „na sylwestra 2020 pojedziemy już nową zakopianką”.

foto: Kancelaria Premiera

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

prawda, 10.10.2017 18:14

Wkoncu moze sie pojedzie normalnie