reklama
reklama

Mnóstwo przerw w dostawie energii elektrycznej. Niektóre bardzo długie

Gospodarka, Wiadomości, 27.03.2022 23:30, eł
Jak co tydzień podajemy, gdzie Tauron wyłączy prąd.
Mnóstwo przerw w dostawie energii elektrycznej. Niektóre bardzo długie

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej są spowodowane niezbędną konserwacją czy remontem sieci. Podajemy, gdzie od 28 marca do 1 kwietnia Tauron wyłączy prąd. Niektóre przerwy będą krótkotrwałe i z pewnością nie stworzą dużych problemów, ale inne potrwają sześć, osiem czy nawet dziesięć godzin.

Mamy dokładne terminy i lokalizacje, w których dojdzie do takich planowanych przerw. W powiecie wadowickim prądu nie będzie w niektórych częściach dziesięciu miejscowości: Andrychowa, Inwałdu, Wieprza, Leśnicy, Zagórza, Skawiec, Barwałdu Średniego i Górnego, Tomic oraz Kleczy Dolnej. W sąsiednim powiecie suskim najwięcej przerw w dostawie energii elektrycznej będzie miało miejsce w Łętowni. Ponadto dojdzie do nich w Makowie Podhalańskim, Juszczynie i Jordanowie. Planowanych wyłączeń prądu nie zabraknie też w powiecie oświęcimskim, między innymi w Podolszu, Łękach i Przeciszowie. Szczegóły w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foro: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mgr Ahrańczyk, 28.03.2022 11:48

No po prostu panemia wyłączeń prądu:-) Czy to jakaś zorganizowana i sponsorowana akcja z tym informowaniem o wyłączeniach? Mentalne przygotowanie ludności do 20-go stopnia zasilania?