Miliony na rozbudowę siedziby ZUS-u

, Gospodarka, Wiadomości, 09.09.2014 12:00, ks
Dobiega końca rozbudowa siedziby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wadowicach.
Miliony na rozbudowę siedziby ZUS-u

W Wadowicach ZUS będzie miał wkrótce znacznie większą niż obecnie siedzibę inspektoratu.

Trwające od kilku miesięcy prace powoli dobiegają już końca. Zakres robót obejmował rozbudowę istniejącego obiektu przy ul. Teatralnej w Wadowicach o nowy pawilon. Za kilka tygodni urzędnicy wprowadzą się do nowych gabinetów.

Nowa część posiada, tak jak obecna, trzy kondygnacje nadziemne. Na parterze zaprojektowano salę obsługi klienta wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi. Na 1 i 2 piętrze zaprojektowano biura (pokoje 4-osobowe, 3 osobowe i 2-osobowe) wraz z pomieszczeniem socjalnym dla pracowników. Nowy gmach jest połączony z już istniejącym budynkiem.

 

Jak poinformowano, wszystko to ma ma wpłynąć na polepszenie warunków pracy pracowników inspektoratu oraz i obsługę klientów. Koszt inwestycji to ponad 4 mln zł, w tym 3,5 mln pochłonęły roboty budowlane.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gwidon, 09.09.2014 18:07

Kpina oni powinni siedziby przenosić do namiotów, a nie budować nowe