Mieszkanka kupiła bilet na busa, który nie kursuje

, Gospodarka, Wiadomości, 02.01.2020 19:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kupujesz bilet przez internet, wstajesz wcześnie rano, by dotrzeć do celu i....
Mieszkanka kupiła bilet na busa, który nie kursuje
Taką przygodę z lokalnym przewoźnikiem miała ostatnio pewna mieszkanka Andrychowa.

"Zakupiłam bilet internetowy na stronie bus janiso na godz 4:35 z Andrychowa do Krakowa.. Wg rozkładu internetowego jeździ on w dni robocze. O 4:20 stawiłam się na dworcu. Jakież było moje zdziwienie - na dworcu na tablicy bus ten jest wykreślony. Bus nie przyjechał. Zatrzymałam ok 4:50 bus do Bielska Białej tej samej firmy, pytając kierowce co się stało, czy może coś wie. Powiedział, ze ten bus od dawna nie jeździ" - pisze do nas mieszkanka.

Zastanawia się dlaczego firma sprzedaje przez internet bilety na fikcyjne przejazdy. Dodajmy, że w czwartek nad ranem pasażerka próbowała dzwonić na rzekomo całodobową infolinię widniejącą na rozkładzie jazdy, aby wyjaśnić całą sytuację, ale infolinia oznaczona jako "24/7" okazała się taką tylko z nazwy.

Na rozkładzie jazdy na przystanku połączenie jest wykreślone. Mimo to bilet można kupić.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 03.01.2020 04:42

Reklama

martynowski, 02.01.2020 23:35

Przyjedzie Rutkowski to i Andrychow przetrzepie :D

Rzycon, 02.01.2020 20:48

Prowokacja :)