reklama

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – inwestycja na przyszłość

, Gospodarka, Wiadomości, 21.09.2021 09:18,
Rynek mieszkaniowy w Krakowie z roku na rok notuje wzrost sprzedaży mieszkań. Dogodna lokalizacja, prężny rozwój miasta oraz wspaniałe walory turystyczne sprawiają, że mieszkania na sprzedaż cieszą się tam dużą popularnością wśród inwestorów z Polski i z zagranicy. W jakich dzielnicach znajdziesz najlepsze mieszkania na sprzedaż w Krakowie?
Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – inwestycja na przyszłość


Rynek mieszkaniowy w Krakowie z roku na rok notuje wzrost sprzedaży mieszkań, a statystyk tych nie była w stanie zahamować nawet szalejąca pandemia COVID 19 i kolejne lockdowny. Mieszkania na sprzedaż w Krakowie zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na swoje liczne walory: doskonałe połączenie miasta z resztą Polski i z zachodem Europy sprawia, że stanowią idealną bazę pod inwestycje biznesowe oraz turystykę, a obecność dużego ośrodka akademickiego czyni z nich dobry zakup pod wynajem. Dowiedz się, gdzie najlepiej zamieszkać w Krakowie.

Dlaczego mieszkania na sprzedaż w Krakowie to idealna inwestycja?

Wielu inwestorów biznesowych i prywatnych po cichu liczyło, że w trakcie pandemii i kolejnego lockdownu ceny mieszkań spadną, jednak srogo się zawiedli. Mieszkania na sprzedaż w Krakowie nie tylko nie staniały, ale ich ceny dalej rosną i wszystkie notowania wskazują, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie nawet przez kolejnych parę lat. Wiele osób podczas widma kryzysu gospodarczego szukała również możliwości ulokowania zgromadzonego kapitału właśnie w nieruchomościach, które powszechnie uważne są za najlepszą, bo najbezpieczniejszą, inwestycję zwłaszcza w obliczu inflacji.


">Mieszkania na sprzedaż w Krakowie to idealna inwestycja nie tylko pod wynajem – wszak Kraków to miasto przemysłu, studentów i turystów, którzy przyjeżdżają tu z całej Europy. Mieszkania są chętnie kupowane także w stanie surowym i często latami stoją niewykończane. Po prostu są i stanowią dobre zabezpieczenie majątku, nawet jeśli nie przynoszą realnego dochodu.

Czy wiesz gdzie najlepiej zamieszkać w Krakowie? Sprawdź!

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – gdzie warto je kupić?

Wśród dzielnic Krakowa, które cieszą się największą popularnością, znajdują się Bronowice. Posiadają bardzo dogodną lokalizację i świetną komunikację ze starym miastem oraz wiele obiektów sportowych, a bronowickie powietrze jest najczystsze w całej okolicy. Dużą popularnością cieszą się także Zwierzyniec oraz Łagiewniki-Borek Fałęcki, które posiadają wiele zieleni oraz należą do czystych i bezpiecznych dzielnic. Dla osób z większym kapitałem idealne będą mieszkania na sprzedaż w Krakowie w samym jego centrum. Mnóstwo zabytków architektury sakralnej i świeckiej sprawiają, że będzie to miejsce nie tylko idealne do zamieszkania, ale i pod wynajem dla turystów.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie zarówno te pochodzące z rynku pierwotnego, jak i z wtórnego to idealna inwestycja. Doskonale skomunikowane miasto oraz jego olbrzymi potencjał biznesowy i turystyczny sprawiają, że ich cena lokali stale rośnie, ale naprawdę watro je kupować do zamieszkania i na wynajem.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy